Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: General
ar: عام

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة
