Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Email
cs: E-mail

en: Node Types
cs: Typy uzlů

en: Node Type
cs: Typ uzlu

en: General
cs: Obecné

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu
