Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: Email
de: E-Mail

en: Node Types
de: Inhaltstypen

en: Node Type
de: Inhaltstyp

en: General
de: Allgemein

en: Excluded fields
de: Ausgeschlossene Felder

en: Revision log message
de: Protokollnachricht der Revision

en: Media Types
de: Medien-Arten

en: Media Type
de: Medientyp

en: Excluded content types
de: Ausgeschlossene Inhaltstypen
