Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Email
et: E-kiri

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: General
et: Üldine

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus
