Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: General
fa: عمومی

en: Revision log message
fa: گزارش نسخه

en: Media Types
fa: انواع رسانه
