Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Node Types
fi: Sisältötyypit

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Media Types
fi: Mediatyypit
