Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Email
fr: Courriel

en: Node Types
fr: Types de nœuds

en: Node Type
fr: Type de nœud

en: General
fr: Général

en: Excluded fields
fr: Champs exclus

en: Revision log message
fr: Message du journal de version

en: Media Types
fr: Types de média
