Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Node Types
gl: Tipos de Nodo

en: General
gl: Xeral

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións
