Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Email
hi: ईमेल

en: General
hi: सामान्य

en: Revision log message
hi: संशोधन लॉग संदेश
