Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: @label
hy: @label (@column)

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:
