Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Node Types
id: Jenis Node

en: General
id: Umum

en: Revision log message
id: Catatan revisi
