Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Email
ja: メール

en: Node Types
ja: ノードタイプ

en: General
ja: 全般

en: Revision log message
ja: リビジョンログメッセージ
