Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: General
km: ទូទៅ​

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
