Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Email
lt: El. paštas

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: General
lt: Bendras

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Media Type
lt: Medijos tipas
