Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Email
lv: E-pasts

en: General
lv: Galvenie

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti
