Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Subject
ms: Subjek

en: Email
ms: E-mel

en: General
ms: Umum

en: Revision log message
ms: Mesej penyemakan semula pengelogan
