Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Node Types
pt: Tipos de conteúdo

en: Node Type
pt: Tipo do Node

en: General
pt: Geral

en: Excluded fields
pt: Campos excluídos

en: Revision log message
pt: Mensagem de registro de alterações

en: Media Types
pt: Tipos de Mídia

en: Media Type
pt: Tipo de Mídia
