Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Node Types
ru: Тип материалов

en: Node Type
ru: Тип материала

en: General
ru: Общий

en: Revision log message
ru: Сообщение в журнал о редакции

en: Media Types
ru: Типы медиа
