Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Email
sv: E-post

en: General
sv: Allmän

en: Excluded fields
sv: Uteslutna fält

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering
