Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Email
vi: Thư điện tử

en: General
vi: Tổng quát

en: Revision log message
vi: Nhật ký tin nhắn phiên bản
