Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ
