Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Email
hr: E-pošta

en: General
hr: Općenito

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije
