Revision Extras (1.0.0-rc3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Email
ku: ئیمێل

en: General
ku: گشتی

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
