Revision Graph (3.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Current
eu: Unekoa
