Revision Graph (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Custom
fi: Oma

en: Published
fi: Julkaistu

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Latest revision
fi: Uusin versio
