Revision Graph (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Published
is: Birt

en: Current
is: Núverandi
