Revision Graph (3.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revert
ast: Desfacer
