Revision Graph (3.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: View
hi: देखें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Current
hi: मौजूदा

en: Revert
hi: वापिस लाएँ
