Revision Graph (3.1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Current
cs: Aktuální

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revision
cs: Revize

en: Latest revision
cs: Poslední revize

en: Set as current revision
cs: Označit jako aktuální revizi
