Revision Graph (3.1.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Published
hu: Közzétéve

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revision
hu: Változat

en: Live
hu: Élő

en: Revision actions
hu: Változat műveletek

en: Latest revision
hu: Legutolsó változat

en: Set as current revision
hu: Beállítás aktuális változatként
