Revision Graph (3.1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: Live
lt: Gyva
