Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: History
ar: الأرشيف

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: About
ar: حول
