Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: History
fr: Historique

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Created
fr: Créé

en: Date Format
fr: Format de date

en: About
fr: À propos

en: Revision log
fr: Journal de version

en: Display Order
fr: Ordre d'affichage

en: Revision Log
fr: Journal de révisions
