Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Content
no: Innhold

en: History
no: Historikk

en: Updated
no: Oppdatert

en: Created
no: Opprettet

en: About
no: Om

en: Revision log
no: Revisjonslogg

en: Revision Log
no: Revisjonslogg
