Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: History
uk: Історія

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Date Format
uk: Формат дати

en: About
uk: Про модуль

en: Revision log
uk: Журнал редакцій
