Revision Log (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: History
fa: تاریخچه

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد شده

en: About
fa: درباره
