Revision Log (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: History
eu: Historia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: About
eu: (r)i buruz
