Revision Log (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: History
jv: Sejarah

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: About
jv: Ngenani
