Revision Log (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: About
km: អំពី
