Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: History
ru: История

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Date Format
ru: Формат даты

en: About
ru: Информация

en: Revision log
ru: Лог ревизии

en: Revision Log
ru: Журнал ревизии
