Revision Log (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: History
ta: வரலாறு

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
