Revision Manager (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Configure
cs: Nastavení

en: Overridden
cs: Překryto

en: Introduction
cs: Úvod

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Machine name
cs: Strojový název
