Revision Manager (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Configure
da: Konfigurér

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Introduction
da: Introduktion

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Machine name
da: Internt navn

en: @count month | @count months
da[0]: @count måned
da[1]: @count måneder
