Revision Manager (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Bundle
mr: बंडल
