Revision Manager (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Configuration
sq: Konfigurimi
