Revision Manager (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Overridden
ta: மேலெழுதப்பட்டது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Bundle
ta: பொதி
