Revision Manager (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Configure
ast: Configurar

en: Configuration
ast: Configuración
