Revision Manager (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
