Revision Manager (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Content
de: Inhalt

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Settings
de: Einstellungen

en: Default
de: Standard

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Overridden
de: Übersteuert

en: Introduction
de: Einführung

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Machine name
de: Systemname

en: Bundle
de: Subtyp

en: @count month | @count months
de[0]: @count Monat
de[1]: @count Monate

en: No supported entity types available.
de: Keine unterstützten Entitätstypen verfügbar.
