Revision Manager (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Configure
fi: Määrittele

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Bundle
fi: Paketti
